Magdalena Adaś

Skuteczna fizjoterapia dzieci

Opinie

,,Serdecznie polecam rehabilitację z Panią Magdą . Osoba dokładna i bardzo zaangażowana w to co robi . Zajęcia mogą odbywać się w domu pacjenta , co jest bardzo komfortowe . Osoba bardzo miła z dużą wiedzą na temat tego jak pracować z dziećmi.”

?

,,Polecam Panią Magdę do rehabilitacji niemowląt. Pani Magda ma dobre podejście do dzieci jednocześnie pomagając. Fajnie, ze pokazuje co jeszcze ja jako rodzic mogę robić z dzieckiem, aby rehabilitacja była jeszcze efektywniejsza. Dużym plusem jest to, ze zajęcia odbywają się w domu u pacjenta, co chociaż w jakimś stopniu łagodzi trud zajęć.”

?

,,Bardzo profesjonalne podejście, widać że Magda bardzo się stara i zna się na tym, co robi. Cię e ćwiczenia bardzo się podobały i po wyjściu rehabilitantki od razu pytała kiedy przyjdzie znów 🙂 Polecamy!”

?

,,Pani Madzia to profesjonalistka z wielkim sercem do dzieci. Bardzo życzliwa i cierpliwa. Otrzymaliśmy od Niej wiele cennych wskazówek, w jaki sposób „obchodzić się” z naszym szkrabem.Polecam z czystym sumieniem.”

?

,,Z czystym sumieniem polecam Panią Magdę super dziewczyna z wielkim sercem,pasją do tego co robi,świetnym podejściem do małego pacjenta i jego starszego rodzeństwa? Oliś nie zawsze chciał współpracować przy ćwiczeniach i tu podziwiam jak wiele pomysłów mieści się w Pani głowie na rodzaje ćwiczeń z wykorzystaniem wszystkiego co jest pod ręką? Serdecznie dziękujemy za Pani zaangażowanie w rozwój naszego szkrabka, który swoją drogą raczkuje tak szybko, że co chwila jest gdzie indziej i muszę go szukać. W końcu może też sięgać po wszystkie smakołyki, które Krystian zostawia w całym mieszkaniu. Całą rodziną dziękujemy i życzymy wszystkiego co najlepsze prywatnie jak i zawodowo. Buziaki i uściski od Olisia i jego rodzinki?”

?

,,Pani Magdalena w sposób zrozumiały i przystępny pokazuje oraz tłumaczy każde ćwiczenie. Jako początkujący rodzice odczuliśmy ogromne wsparcie i dobrze się bawiliśmy podczas zajęć z „obsługi” niemowlaka. Dziękujemy! ?”

?

Facebook

Jeśli chcesz przeczytać więcej opinii, odwiedź mojego Fanpage’a. Opinie znajdziesz pod tym linkiem: https://www.facebook.com/pg/Skutecznafizjoterapiadzieci/reviews/

Wideokonsultacja

z autorem bloga

Mogę Ci jeszcze jakoś pomóc?

Ofertę otrzymasz na email

Webinary

z autorem bloga

3000 osób online oglądało

Prawidłowa pielęgnacja niemowląt 1-6 mies.

Możemy wysłać Ci link do nagrania

Wystarczy Twój email